Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Tabele edukative per femije

Sale!

Tabele edukative per femije

1190 L

Lodra multifunksionale dhe kreative.
Material prej druri.
Mosha: 3 vjec

Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

Compare
SKU: 6927003580503 Categories: , ,

Share this product

Description

Lodra multifunksionale dhe kreative.
Material prej druri.
Mosha: 3 vjec

Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë