Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Set Çarçafësh Dopio MARTHA

Sale!

Set Çarçafësh Dopio MARTHA

2990 L

Çarcafët janë material që të mban ngrohtë, nuk rrëshket dhe nuk pushëzohet.

Seti përmban :

  • 2 këllëf jasteku 50*70cm,
  • 1 zarf jorgani 200x220cm,
  • Çarçaf i poshtëm lisho 220x240cm

Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

Compare
SKU: 3901287110772/MARTHA Categories: ,

Share this product

Description

Çarcafët janë material që të mban ngrohtë, nuk rrëshket dhe nuk pushëzohet.

Seti përmban :

  • 2 këllëf jasteku 50*70cm,
  • 1 zarf jorgani 200x220cm,
  • Çarçaf i poshtëm lisho 220x240cm

Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Çarçafësh Dopio MARTHA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *