Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Rrethore per ecje, WALK’N PUSH, Grey

Sale!

Rrethore per ecje, WALK’N PUSH, Grey

5490 L

Karakteristikat kryesore të Walk’n’push
Walkeri për djem dhe vajza është projektuar për fëmijë nga 6 muaj deri në 12 kg
Pajisja ndihmon me qëndrueshmëri gjatë ecjes
Rrotulla rrotulluese për lëvizje të mirë në hapësirë, mbrojtje nga gërvishtjet e dyshemesë
Me 2 lodra rrotulluese dhe 2 rrëshqitëse dhe një panel multimedial
Meloditë e para-ngarkuara që aktivizohen kur shtypni një nga tre butonat
Ndenjëse e rehatshme me tapiceri tekstili që mirëmbahet lehtë

Compare
SKU: 5901691957039 Categories: , ,

Share this product

Description

Karakteristikat kryesore të Walk’n’push
Walkeri për djem dhe vajza është projektuar për fëmijë nga 6 muaj deri në 12 kg
Pajisja ndihmon me qëndrueshmëri gjatë ecjes
Rrotulla rrotulluese për lëvizje të mirë në hapësirë, mbrojtje nga gërvishtjet e dyshemesë
Me 2 lodra rrotulluese dhe 2 rrëshqitëse dhe një panel multimedial
Meloditë e para-ngarkuara që aktivizohen kur shtypni një nga tre butonat
Ndenjëse e rehatshme me tapiceri tekstili që mirëmbahet lehtë

Dimensionet e strukturës së çmontuar:
62 × 51 × 76 cm

Dimensionet e strukturës së montuar:
62 × 24 × 76 cm

Dimensionet e sediljeve:
25 × 25 × 25 cm

Pesha e Walkerit:
3.7 kg