Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Raft me Kuti Organizuese Gri

Sale!

Raft me Kuti Organizuese Gri

5900 L

Compare
SKU: 8430852830432 Categories: ,

Share this product

Description

Raft me Kuti Organizuese Gri
Karakteristikat:
*Materiali druri dhe pëlhurë
*Përmasat: 36 x 151 x 41,5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raft me Kuti Organizuese Gri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *