Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Nderëse Rrobash

Sale!

Nderëse Rrobash

1590 L

Compare
SKU: 8430852794154 Categories: ,

Share this product

Description

Nderëse Rrobash
Karakteristikat:

*Nderëse rrobash e dizenjuar për brenda dhe jashtë shtëpisë
*Është portabël dhe kursen shumë hapësirë falë sistemit të palosjes, mund të zgjatet sipas nevojës tuaj në sajë të dy mbivendosjeve.
*Material çelik inox
*Përmasat: 183 x 50.5 x 105 cm
*Ekstra rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
*Pastrohet lehtësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nderëse Rrobash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *