Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Nderëse Rrobash Muri

Sale!

Nderëse Rrobash Muri

1790 L

Compare
SKU: 8430852281869 Categories: ,

Share this product

Description

Nderëse Rrobash Muri
Karakteristikat:

*Lehtësisht e përthyeshme dhe e montueshme ne ballkon.
*Material çelik inox
*Përmasat: 26 x 105.12 x 55.12 cm
*Ekstra rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
*Pastrohet lehtësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nderëse Rrobash Muri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *