Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Nderëse Rrobash 3 Rafte

Sale!

Nderëse Rrobash 3 Rafte

3900 L

Compare
SKU: 8430852794154-1 Categories: ,

Share this product

Description

Nderëse Rrobash
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të keni produktet më të fundit që jua bëjnë jetën më të lehtë, ky është produkti i duhur.
Karakteristikat:

*Material metal dhe plastikë
*Përmasat: 57 x 80 x 165 cm
*Ekstra rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
*Pastrohet lehtësisht.
*3 rafte

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nderëse Rrobash 3 Rafte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *