Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Ndenjese makine, RODOS 0-25 KG, Grey

Sale!

Ndenjese makine, RODOS 0-25 KG, Grey

13900 L

Sedilja e makinës RODOS me orientim montimi para dhe mbrapa. Grupi i peshës 0 /I/II (0-25 kg).

Jastëk ergonomik për të porsalindur
Sedilje me mbështetje
Siguri me dy shina
Montim me pamje nga perpara dhe mbrapa
Mbajtëse filxhani

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Ndenjësja: 29/65/28 cm
E jashtme: 47/74/54 cm

Pesha: 8.3 kg

Compare
SKU: 5901691955882 Categories: , ,

Share this product

Description

Sedilja e makinës RODOS me orientim montimi para dhe mbrapa. Grupi i peshës 0 /I/II (0-25 kg).

Jastëk ergonomik për të porsalindur
Sedilje me mbështetje
Siguri me dy shina
Montim me pamje nga perpara dhe mbrapa
Mbajtëse filxhani

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Ndenjësja: 29/65/28 cm
E jashtme: 47/74/54 cm

Pesha: 8.3 kg