Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Ndenjese makine, FLY-FIX 9-36 kg, Red

Sale!

Ndenjese makine, FLY-FIX 9-36 kg, Red

16900 L

• Pesha grupi I/II/III – 9-36kg
• Montim me fytyrë përpara
• Montim ISOFIX me rrip TopTether
• Rrip me 5 lidhje të rregullueshme
• Mbushëse rripash të buta
• Blloqe komode për foshnjat
• Mbështetje e rregullueshme e kokës
• Mbështetja e sediljes
• Mbulesa e sediljes që hiqet

Compare
SKU: 5901691956841 Categories: , ,

Share this product

Description

Sedilja e makinës e grupit I/II/III FLY-FIX është projektuar për fëmijë të peshës 9-36 kg. I montuar me standartin ISOFIX jep një mbështetje të sigurtë dhe të qëndrueshme në makinë. Mbështetja e kokës dhe rripi e bëjnë rregullimin të lehtë dhe të thjeshtë. E bërë me materiale cilësore dhe dizajn modern i jep një pamje të pastër dhe elegante. Sedilja e gjerë, ergonomike ka 4 pozicione për rregullim të lehtë.

• Pesha grupi I/II/III – 9-36kg
• Montim me fytyrë përpara
• Montim ISOFIX me rrip TopTether
• Rrip me 5 lidhje të rregullueshme
• Mbushëse rripash të buta
• Blloqe komode për foshnjat
• Mbështetje e rregullueshme e kokës
• Mbështetja e sediljes
• Mbulesa e sediljes që hiqet

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Vendi uljes: 34/56-73/40 CM
E jashtme: 46/64-81/57 CM

Pesha: 13.5 kg