Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Mbishtresë dysheku EKO

Sale!

Mbishtresë dysheku EKO

2990 L4990 L

Karakteristikat
*Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretane.
*Trashësia totale: 4-5cm
*Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke i dhënë një ndjesi butësie
*Veti antibakteriale dhe antialergjike

Clear
Compare
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

Karakteristikat
*Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretane.
*Trashësia totale: 4-5cm
*Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke i dhënë një ndjesi butësie
*Veti antibakteriale dhe antialergjike

Additional information

Përmasat

90 x 200, 90 x 190, 160 x 190, 160 x 200

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbishtresë dysheku EKO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *