Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Mbishtresë dysheku EKO 90*200cm

Sale!

Mbishtresë dysheku EKO 90*200cm

2990 L

Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretane.
Përmasa: 90*200cm
Trashësia totale: 4-5cm.
Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke I dhënë një ndjesi butësie. Veti antibakteriale dhe antialergjike.

Transporti: Tirane-250 Lekë / Rrethe-350 Lekë

Compare
SKU: 3902458230817 Categories: ,

Share this product

Description

Mbishtresa është e përbërë nga sfungjeri shkumë poliuretane.
Përmasa: 90*200cm
Trashësia totale: 4-5cm.
Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër dhe me ajrosje duke I dhënë një ndjesi butësie. Veti antibakteriale dhe antialergjike.

Transporti: Tirane-250 Lekë / Rrethe-350 Lekë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbishtresë dysheku EKO 90*200cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *