Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Mbajtëse për Hekurin

Sale!

Mbajtëse për Hekurin

1990 L

Compare
SKU: 8430852282538 Categories: ,

Share this product

Description

Mbajtëse për Hekurin
Karakteristikat:

Po kërkoni një zgjidhje praktike për ruajtjen e hekurit ? Kjo mbajtëse do t’ju ndihmojë të mbani të gjitha gjërat që ju nevojiten për hekurosje, duke kursyer hapësirë në dollap. Mbajtësja përbëhet nga një raft i fortë i projektuar për hekurin dhe aksesorët e tjerë, si dhe dy grepa në të cilat mund të varni mbajtësen e hekurosjes.
– Mbajtëse praktike për hekur dhe dërrasë hekurosjeje
– Ndërtim i fortë
– Kursen hapësirë në kabinet
*Materiali: Hekur dhe silikon
*Përmasat: 30.5 x 13.5 x 42.5 cm

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbajtëse për Hekurin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *