Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Lekundese, ROCK’N RELAX XXI, Graphite

Sale!

Lekundese, ROCK’N RELAX XXI, Graphite

11900 L

Kufiri i peshës 9 kg
Kornizë alumini
Baza e aluminit e përfunduar me jastëkë gome
Sistemi i palosjes së lehtë i përfunduar me sedilje të ndashme
Furnizimi me energji elektrike ose baterie
Rrip me 5 pika sigurie
5 shpejtësi rrotullimi
12 melodi me volum të rregullueshëm
Kohëmatësi – 3 programe lëkundëse (8,15,30min)
Porta USB, – aftësia për të luajtur muzikën tuaj
Përfshihet telekomanda
Pozicioni i palëvizshëm i bllokimit të lehtë
Sedilje e butë e konturuar me jastëk të ndashëm
Të përfshira lodra prej pelushi

Compare
SKU: 5901691957312 Categories: , ,

Share this product

Description

Rock ‘n relax është një lëkundëse elektronike. Ka 5 shpejtësi rrotullimi me lëvizje lëkundëse, 12 melodi me volum të rregullueshëm, si dhe një portë USB që ju lejon të luani ninullat e preferuara të bebeve.

Kufiri i peshës 9 kg
Kornizë alumini
Baza e aluminit e përfunduar me jastëkë gome
Sistemi i palosjes së lehtë i përfunduar me sedilje të ndashme
Furnizimi me energji elektrike ose baterie
Rrip me 5 pika sigurie
5 shpejtësi rrotullimi
12 melodi me volum të rregullueshëm
Kohëmatësi – 3 programe lëkundëse (8,15,30min)
Porta USB, – aftësia për të luajtur muzikën tuaj
Përfshihet telekomanda
Pozicioni i palëvizshëm i bllokimit të lehtë
Sedilje e butë e konturuar me jastëk të ndashëm
Të përfshira lodra prej pelushi

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Vendi: 50/53/73

Pesha: 3.5 kg