Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Kosh Rrobash Gri

Sale!

Kosh Rrobash Gri

3400 L

Compare
SKU: 8430852830487 Categories: ,

Share this product

Description

Kosh Rrobash Gri
Karakteristikat:
*Kornizë e fortë prej druri e bërë nga bambu
*Material i qëndrueshëm me një pamje elegante dhe natyrale
*Përmasat: 60 x 60 x 33 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kosh Rrobash Gri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *