Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Kosh Mbeturinash COPPER

Sale!

Kosh Mbeturinash COPPER

1590 L3900 L

Clear
Compare
SKU: N/A Categories: ,

Share this product

Description

Kosh Mbeturinash COPPER

Karakteristikat:
*Material Metalikë dhe plastikë
*Me pedale

Additional information

Dimensions N/A
Kapaciteti

12 Litra, 7 Litra, 5 Litra, 3 Litra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kosh Mbeturinash COPPER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *