Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Kokë Dushi NATURE SPA

Sale!

Kokë Dushi NATURE SPA

890 L

Compare
SKU: 8445393018836 Categories: ,

Share this product

Description

Kokë Dushi NATURE SPA
Karaketristikat:
*Tre funksione të ndryshme.
*Dy lloje gurësh mineral.
*Funksionet: filtrojnë ujin, aktivizojnë qarkullimin e gjakut dhe hidratojnë lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kokë Dushi NATURE SPA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *