Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Karroce femijesh, SMART 2.0, Black

Sale!

Karroce femijesh, SMART 2.0, Black

16900 L

Kapelë me shumë qëllime
Mbështetësja e rregullueshme e shpinës
Mbështetëse këmbësh e rregullueshme
Mbulesa këmbësh
Dritarja Pekaboo e tejdukshme
Rrotat me shkumë me gërryerje të ulët
Kapela e zgjatur me ventilim
Rripa me 5 pika sigurie
Sistemi i palosshëm i përshtatshëm dhe i thjeshtë

Compare
SKU: 5901691957275 Categories: , ,

Share this product

Description

Kapelë me shumë qëllime
Mbështetësja e rregullueshme e shpinës
Mbështetëse këmbësh e rregullueshme
Mbulesa këmbësh
Dritarja Pekaboo e tejdukshme
Rrotat me shkumë me gërryerje të ulët
Kapela e zgjatur me ventilim
Rripa me 5 pika sigurie
Sistemi i palosshëm i përshtatshëm dhe i thjeshtë

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
Palosur: 51/42/69
Shpaloset: 51/110/83
Vendi: 32/43/22

Pesha: 10 kg

Madhësia e rrotave:
Mbrapa: 16 cm
Përpara: 16 cm