Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Karroce femijesh, RAPID UNIQUE, Navy

Sale!

Karroce femijesh, RAPID UNIQUE, Navy

13900 L

Rrotat e përparme rrotulluese/mbyllëse
Amortizim para/prapa
Frena të pasme
Rregullimi i mbështetëses së këmbës
Shiriti i përparmë i lëvizshëm
Dorezë e rregullueshme
Kapelë me shumë qëllime
Rripa me magnet
Rripa sigurie me 5 pika
Mbajtëse filxhani
Shportë magazinimi me akses të lehtë
Mekanizëm i thjeshtë i palosjes
Përfshirë mbulesë shiu dhe mbulesë këmbësh

Compare
SKU: 5901691955066 Categories: , ,

Share this product

Description

Rrotat e përparme rrotulluese/mbyllëse
Amortizim para/prapa
Frena të pasme
Rregullimi i mbështetëses së këmbës
Shiriti i përparmë i lëvizshëm
Dorezë e rregullueshme
Kapelë me shumë qëllime
Rripa me magnet
Rripa sigurie me 5 pika
Mbajtëse filxhani
Shportë magazinimi me akses të lehtë
Mekanizëm i thjeshtë i palosjes
Përfshirë mbulesë shiu dhe mbulesë këmbësh

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
E palosur: 50/29/92 cm
E shpalosur: 50/108/78 cm
Ndenjësja: 34/44/36 cm

Pesha: 9.90 kg

Madhësia e rrotave:
Mbrapa: 19 cm
Përpara: 16,5 cm