Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Karrike ushqimi, ICON, Pink

Sale!

Karrike ushqimi, ICON, Pink

13900 L

Karrigia e ushqimit është e qëndrueshme dhe e sigurt me një dizajn modern. E destinuar për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç (deri në 15 kg).

Mbulesa prej lëkure ekologjike cilësore
Pozicioni i sediljes me rregullim me 5 pika
Mbështetëse këmbësh e rregullueshme me 3 pika
Rregullimi i lartësisë së sediljes
Tabaka e heqshme me dy pozicione
Rrotat e përparme
Shporta e magazinimit
Kornizë alumini

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
E palosur: 55/91/50 cm
E shpalosur: 55/108/80 cm

Pesha: 10.5 kg

Compare
SKU: 5901691955493 Categories: , ,

Share this product

Description

Karrigia e ushqimit është e qëndrueshme dhe e sigurt me një dizajn modern. E destinuar për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç (deri në 15 kg).

Mbulesa prej lëkure ekologjike cilësore
Pozicioni i sediljes me rregullim me 5 pika
Mbështetëse këmbësh e rregullueshme me 3 pika
Rregullimi i lartësisë së sediljes
Tabaka e heqshme me dy pozicione
Rrotat e përparme
Shporta e magazinimit
Kornizë alumini

Dimensionet (gjerësia / lartësia / thellësia cm):
E palosur: 55/91/50 cm
E shpalosur: 55/108/80 cm

Pesha: 10.5 kg