Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Karrige per femije NANI Grey

Sale!

Karrige per femije NANI Grey

3990 L

E përshtatshme per moshat 6 muaj deri 6 vjeç
3 në 1 : Karrige ushqimi, Karrige e ulet, Tavolinë
E sigurtë, praktike dhe nuk rrëshket
E lehtë për tu pastruar
Dizanj kreativ dhe larmi ngjyrash
STANDARD EUROPIAN

Compare
SKU: 1335398693192/Grey Categories: , ,

Share this product

Description

E përshtatshme per moshat 6 muaj deri 6 vjeç
3 në 1 : Karrige ushqimi, Karrige e ulet, Tavolinë
E sigurtë, praktike dhe nuk rrëshket
E lehtë për tu pastruar
Dizanj kreativ dhe larmi ngjyrash
STANDARD EUROPIAN