Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Jastek ORTOPEDIK 45*65 cm

Sale!

Jastek ORTOPEDIK 45*65 cm

799 L

Jastek i mbushur nga copëzat e buta dhe ortopedike të sfungjerit. Qepje e cila ofron mundësinë e përdorimit në të dyja anët për të ofruar mbështetjen e preferuar të qafës. Mbështjellëse pambuku dhe mikrofibre e cila mundëson vetëajrosjen e jastekut.

Përmasa: 45×65 cm
Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

Compare
SKU: 4119000000224 Categories: ,

Share this product

Description

Jastek i mbushur nga copëzat e buta dhe ortopedike të sfungjerit. Qepje e cila ofron mundësinë e përdorimit në të dyja anët për të ofruar mbështetjen e preferuar të qafës. Mbështjellëse pambuku dhe mikrofibre e cila mundëson vetëajrosjen e jastekut.

Përmasa: 45×65 cm
Transporti: Tirane-150 Lekë / Rrethe-250 Lekë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jastek ORTOPEDIK 45*65 cm”

Your email address will not be published.