Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Dyshek ALOE VERA Dopio 190*160cm

Sale!

Dyshek ALOE VERA Dopio 190*160cm

13900 L

Transporti: Tirane-500 Lekë / Rrethe-600 Lekë

Dysheku është I përbërë nga 2 shtresa sfungjeri shkumë poliuretane dhe një shtresë Memory Foam. Trashësia totale: 20cm.
Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër duke I dhënë një ndjesi butësie. Veti antibakteriale dhe antialergjike.
Dysheku ka strukturë poroze për ajrosje optimale duke qarkulluar ajrin e lagësht dhe duke e zëvëndësuar atë me ajër të pastë. Kjo veti e dyshkut mundëson një gjumë të qetë në temperaturë optimale.
Dysheku vjen tek ju i vakumuar ne formë rulo dhe duhet të qëndrojë 8-12 orë për të marrë formen e tij të plotë.

Compare
SKU: N003380 Categories: ,

Share this product

Description

Transporti: Tirane-500 Lekë / Rrethe-600 Lekë

Dysheku është I përbërë nga 2 shtresa sfungjeri shkumë poliuretane dhe një shtresë Memory Foam. Trashësia totale: 20cm.
Mbështjellësja e dyshekut është mikrofibër duke I dhënë një ndjesi butësie. Veti antibakteriale dhe antialergjike.
Dysheku ka strukturë poroze për ajrosje optimale duke qarkulluar ajrin e lagësht dhe duke e zëvëndësuar atë me ajër të pastë. Kjo veti e dyshkut mundëson një gjumë të qetë në temperaturë optimale.
Dysheku vjen tek ju i vakumuar ne formë rulo dhe duhet të qëndrojë 8-12 orë për të marrë formen e tij të plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dyshek ALOE VERA Dopio 190*160cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *