Produkte te rekomanduara

Duke treguar 5 nga 5 produkte
Filtro

Filtro

Duke treguar 5 nga 5 produkte

Disponueshmëria
Çmimi

The highest price is 1,990 Lekë

L
L
 • Set për sushi, 7 copë
  Ulje
  Set për sushi, 7 copë
  Regular price
  740 Lekë
  Regular price
  1,480 Lekë
  Sale price
  740 Lekë
  •Seti është i kompletuar dhe përmban gjithçka që ju nevojitet për një darkë të shijshme sushi•1 x shtroje 20 x 29,5 x 0,5 cm•2 x enë porcelani 7 x 3 cm•4 x shkopinj 24 cm•I përshtatshëm për: 2 persona
 • Set çarçafësh tek JASMINESet çarçafësh tek JASMINE
  Ulje
  Set çarçafësh tek JASMINE
  Regular price
  1,990 Lekë
  Regular price
  3,980 Lekë
  Sale price
  1,990 Lekë
  Karakteristikat:•Material: 100% Pambuk•Përmasat e këllëfit të jastëkut: 60x70 cm•Përmasat e mbulesës: 140x220 cm
 • Set thikash djathi, 3 copëSet thikash djathi, 3 copë
  Ulje
  Set thikash djathi, 3 copë
  Regular price
  1,690 Lekë
  Regular price
  3,380 Lekë
  Sale price
  1,690 Lekë
  •Gjatësia: 12 deri në 14 cm•Dorezë prej druri•Kompleti përfshin: •1x thikë të sheshtë për djathëra të fortë - 14 cm•1x thikë të gjerë për djathëra të butë dhe lyerje - 12 cm •1x pirun për grimcim d...
 • Set kuzhine, 6 pjesëSet kuzhine, 6 pjesë
  Ulje
  Set kuzhine, 6 pjesë
  Regular price
  1,590 Lekë
  Regular price
  3,180 Lekë
  Sale price
  1,590 Lekë
  Ngjyra: argjendiMateriali: çelik inoksPërmasat e mbajtëses: 10,5 x 18 cm Seti përfshin:1 mbajtëse1 pirun për skarë: 32 cm1 lugë: 33 cm1 lugë me vrima: 33 cm1 lugë me vrima: 32 cm1 lugë supe: 28,5 cm
 • Set kane uji 1L + 6 gota uji
  Ulje
  Set kane uji 1L + 6 gota uji
  Regular price
  1,790 Lekë
  Regular price
  3,580 Lekë
  Sale price
  1,790 Lekë
  •Materiali: qelqi•Ngjyra: transparenteKaapciiteti i kanës: 1LKapaciteti i gotave: 250 mlPërmasat: 16 x 23,5 x 25,5 cm